16:30 FBŠ Bohemians – FBC Ostrava

FINÁLE (10. 6. 2018) 3 x 10 minut 16:30 FBŠ Bohemians – FBC Ostrava 9:6 (3:3) (4:1) (2:2) Branky: FBŠ Bohemians: 00:05 Mandíková (Bukvajová), 5:02 Sofie Skalíková (Hernandézová), 9:26 Krátká (bez asistence), 12:08 Emilie Skalíková (Kočvarová), 14:16 Krátká (Bukvajová), 18:51 Faltová (Rozvaldová), 19:51 Emilie Skalíková (Hernandézová), 22:51 Kočvarová (Knetlová), 25:15 Kočvarová (Knetlová) FBC Ostrava: 5:09 Přečíst si víc o16:30 FBŠ Bohemians – FBC Ostrava[…]

15:10 Tatran Střešovice – TJ Znojmo

o 3. místo (10. 6. 2018) 3 x 10 minut 15:10 Tatran Střešovice – TJ Znojmo 4:0 (2:0) (0:0) (2:0) konec Branky: Tatran Střešovice: 3:26 Mechlová (Bořilová), 7:14 Ronovská (Kris), 24:34 Kramperová (Bořilová), 25:05 Ronovská (Kris) TJ Znojmo: Vyloučení: Tatran Střešovice: TJ Znojmo: 24:42 Willmanová (sekání)

14:20 Florbal Chodov – FBC Aligators

o 5. místo (10. 6. 2018) 2 x 12 minut 14:20 Florbal Chodov – FBC Aligators 7:0 (7:0) konec Branky: Florbal Chodov: 3:27 Wijasová (Krulická), 6:46 Sováková (Krulická), 8:39 Halamová (Adéla Majerová), 9:50 Bohumínská (Kerzelová), 11:16 Krulická (Adéla Majerová), 12:14 Kindlová (Wijasová), 12:49 Simmerlová (Bohumínská) FBC Aligators: Vyloučení: Florbal Chodov: FBC Aligators: 16:56 Machálková (hrubost)

13:30 Tigers Jižní Město – SK Bivoj Litvínov

o 7. místo (10. 6. 2018) 2 x 12 minut 13:30 Tigers Jižní Město – SK Bivoj Litvínov 4:2 (2:1) Branky: Tigers Jižní Město: 3:30 Špačková (Lumbachová), 11:32 Horáčková (Bartůšková), 13:34 Kysilková (Šárová), 18:50 Hejzlarová (Horáčková) SK Bivoj Litvínov: 0:24 Šalátová (Eliška Vrzalová), 16:16 Berenika Vrzalová (Pechová) Vyloučení: Tigers Jižní Město: 20:32 Špačková (vrážení) SK Bivoj Litvínov: Přečíst si víc o13:30 Tigers Jižní Město – SK Bivoj Litvínov[…]

12:30 FBC Ostrava – TJ Znojmo

Semifinále (10. 6. 2018) 3 x 10 minut 12:30 vítězové FBC Ostrava – TJ Znojmo 6:2 (1:2) (3:0) (2:0) Branky: FBC Ostrava: 3:46 Luzarová (Klubalová), 11:31 Řeháková (Maroszová), 11:51 Středulová M. (Maroszová), 19:35 Řeháková (Středulová A.), 24:36 Středulová M. (Středulová A.), 29:42 Řeháková (Maroszová) TJ Znojmo: 0:44 Pelánová (Dibelková), 1:44 Dibelková (Kobylíková) Vyloučení: FBC Ostrava: Přečíst si víc o12:30 FBC Ostrava – TJ Znojmo[…]

11:30 Tatran Střešovice – FBŠ Bohemians

Semifinále (10. 6. 2018) 3 x 10 minut 11:30 Tatran Střešovice – FBŠ Bohemians 2:5 (1:4) (1:0) (0:1) konec Branky: Tatran Střešovice: 9:43 Staňková (bez asistence), 16:09 Mechlová (Lovíšková) FBŠ Bohemians: 0:14 Krátká (Mandíková), 0:17 Kočvarová (Knetlová), 1:05 Sofie Skalíková (Knetlová), 6:21 Bukvajová (Mandíková), 29:02 Kočvarová (TS) Vyloučení: Tatran Střešovice: FBŠ Bohemians:

10:40 Florbal Židenice – FBC Liberec

o 9. místo (10. 6. 2018) 10:40 Florbal Židenice – FBC Liberec 1:4 (0:2) Branky: Florbal Židenice: 22:42 Fuchsová (Jančová) FBC Liberec: 1:54 Lenfeldová (bez asistence), 7:55 Jirsová (Lenfeldová), 14:58 Veselská (Nováková), 23:42 Jirsová (Lenfeldová) Vyloučení: Florbal Židenice: FBC Liberec: 8:23 Nováková (hra v malém brankovšti), 11:35 Jandová (hra v šesti)

9:00 Tigers Jižní Město – Florbal Chodov

o 5.-8. místo (10. 6. 2018) 2 x 12 minut 9:00 Tigers Jižní Město – Florbal Chodov 1:1 (0:1), 1:2 po samostatných nájezdech (konec) Branky: Tigers Jižní Město: 12:41 Bartůšková (Tajčmanová), 24:00 Vachudová (TS neproměněno), 24:00 Bartůšková (TS neproměněno), 24:00 Stůjová (TS neproměněno), 24:00 Zlatníková (TS proměněno) Florbal Chodov: 11:37 Bohumínská (Kerzelová), 24:00 Jirásková (TS Přečíst si víc o9:00 Tigers Jižní Město – Florbal Chodov[…]