O titul budou hrát Chodov a Bohemians!

Ve finále letošního ročníku NMČR vyzve Chodov obhájkyně titulu z Bohemians. Menší kolegyně úřadujících vícemistryň ženské extraligy díky výbornému výkonu své první pětky rozstřílely překvapení turnaje Aligators, Bohemians v krásném utkání přetlačily Tigers.

FBC Aligators – Florbal Chodov 0:7
Senzační tažení Aligators letošním ročníkem turnaje skončilo v semifinále. Po opatrném začátku vykročil Chodov k výhře v 9. minutě, kdy se trefila Lucie Bohumínská a chvilku po ní od poloviny hřiště i Kristýna Jirásková. Lucie Bohumínská nakonec nastřílela celkem čtyři branky, dvě přidala její spoluhráčka z první chodovské formace Marie Wijasová. Chodov ve třetí třetině zapojil do hry i hráčky z lavičky, ani to ale kvalitě jeho hry neublížilo a může se chystat na finále. Aligátorky se pokusí vybojovat bronzovou medaili.

Tigers Jižní Město – FbŠ Bohemians 3:5
První gól v utkání dali mírné favoritky z Bohemians, když se prosadila Karolína Mezerová. Zatím nejproduktivnější hráčka turnaje poté ještě poslala nádhernou gólovou přihrávku Anetě Faltové a dvougólový náskok nakonec vydržel Klokankám až do konce. Za Tigers dvakrát snížila střelkyně Karolína Stůjová, podruhé se ale trefila i Karolína Mezerová a také její spoluhráčka Emilie Skalíková. O závěrečný nápor se Tigers připravily zbytečným vyloučením za chybu při střídání.

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.