Po prvním dnu senzačně bodují naplno pouze Aligators! Nedaří se Ostravě ani Vysokému Mýtu…

Po pátečním programu mají za sebou všichni účastníci dva zápasy. Jediným týmem, který zatím neztratil ani bod, jsou překvapivě FBC Aligators ! Bez bodu je naopak nováček z Vysokého Mýta a také obhájci stříbrných medailí z Ostravy.  Z 10 zápasů skončily hned 4 remízou.

Skupina A
Jen málokdo čekal, že se po prvním dnu v čele skupiny A objeví tým Aligators. Ten si vyšlápl na nováčky z České Lípu i na Ostravu. Loňské vícemistryně neuspěly ani ve svém první utkání a tak končí v pátek bez jediného bodu! Příliš se nezadařilo ani dalšímu obhájci medailových pozic – florbalistiky Tatranu pokaždé musely dotahovat a nakonec uhrály s Chodovem i Českou Lípou remízu. Proti Chodovu přitom vyrovnávaly v poslední sekundě. Právě celek z Jižního Města si patrně v sobotu zahraje s dosud stoprocentními Aligátorkami o první místo ve skupině.

1. FBC Aligators 6 (8:3)
2. Florbal Chodov 4 (6:3)
3. Tatran Střešovice 2 (6:6)
4. FBC Česká Lípa 1 (5:8)
5. FBC Ostrava 0 (3:8)

Skupina B
O čelo skupiny B se po pátku přetahují hned tři týmy se shodným počtem čtyřech bodů – obhájkyně titulu z Bohemians, černý kůň letošního ročníku Znojmo a nováček z Olomouce. Až čtvrté místo zbylo na ambiciózní Tigers, které nejdříve uhrály cennou remízu s Bohemians, ale poté podlehly České Lípě. Krutou nováčkovskou daň si vybraly dívky z Vysokého Mýta, které po dvou jasných prohrách zatím tabulku uzavírají.

1. FbŠ Bohemians 4 (8:1)
2. TJ Znojmo 4 (10:4)
3. FBS Olomouc 4 (6:5)
4. Ivanti Tigers Jižní Město 1 (3:4)
5. Vysoké Mýto 0 (1:14)

Zítřejší den nabídne vyvrcholení základních skupin a především čtvrtfinálové zápasy, z nichž vzejde čtveřice bojující o medaile! 

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.