Tatran bere bronz!

TATRAN STŘEŠOVICE – TJ ZNOJMO 4:0
branky: 3:26 Mechlová (Bořilová), 7:14 Ronovská (Kris), 24:34 Kramperová (Bořilová), 25:05 Ronovská (Kris)

Souboj o třetí místo zvládly lépe hráčky střešovického Tatranu a po jasné výhře berou zaslouženě bronzové medaile. Zápas velmi rychle otevřela pěkným gólem Mechlová a Tatran dokázal ještě do konce první třetiny díky Ronovské zvýšit. Znojmo se tlačilo do útoku, rozhodně nehrálo pasivně, ale do nebezpečných šancí se v zápase dostávalo velmi těžko. Ve třetí třetině pak utkání jednoznačně rozhodly dva slepené góly vměsnané do půlminutky mezi 25. a 26. minutou, které už definitivně podtrhly výhru Střešovic.

Oba týmy si tak vylepšily svá loňská umístění (Znojmo bylo loni 6., Tatran 4.) a za své výkony na turnaji jednoznačně zaslouží velkou poklonu!

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.