ROZPIS TURNAJE 2019

V článku najdete rozpis turnaje pro jeho letošní třetí ročník, který se uskuteční od 14. do 16. června 2019.

Turnaj se hraje ve dvou skupinách po pěti týmech, které budou odehrány systémem každý s každým a následně postoupí 4 nejlepší týmy ve skupinách do play-off, týmy umístěné na 5. místě v základních skupinách odehrají zápas o 9. místo.
Play-off se hraje 3 x 10 minut čistého času, všechna ostatní utkání pak 2 x 12 minut čistého času.

O umístění rozhodují:
1. Body
2. Vzájemné utkání
3. Větší rozdíl skóre
4. Více vstřelených branek
5. Los

 

Den Čas Tým 1 Tým 2 Zápas Kód zápasu
čtvrtek 14.6. 11:00 Florbal Chodov Tatran Střešovice Základní skupina 100
11:50 Tigers Jižní Město FbŠ Bohemians Základní skupina 101
12:40 FbC Česká Lípa FbC Aligators Základní skupina 102
13:30 TJ Znojmo FbŠ Olomouc Základní skupina 103
14:20 FbŠ Bohemians FTC Vysoké Mýto Základní skupina 104
15:10 FbC Ostrava Florbal Chodov Základní skupina 105
16:00 Tatran Střešovice FbC Česká Lípa Základní skupina 106
16:50 FbŠ Olomouc Tigers Jižní Město Základní skupina 107
17:40 FTC Vysoké Mýto TJ Znojmo Základní skupina 108
18:30 FbC Aligators FbC Ostrava Základní skupina 109
pátek 15.6. 8:00 FbC Aligators Florbal Chodov Základní skupina 110
8:50 TJ Znojmo Tigers Jižní Město Základní skupina 111
9:40 Tatran Střešovice FbC Ostrava Základní skupina 112
10:30 FbŠ Bohemians FbŠ Olomouc Základní skupina 113
11:20 Florbal Chodov FbC Česká Lípa Základní skupina 114
12:10 Tigers Jižní Město FTC Vysoké Mýto Základní skupina 115
13:00 Tatran Střešovice FbC Aligators Základní skupina 116
13:50 FbŠ Bohemians TJ Znojmo Základní skupina 117
14:40 FbC Česká Lípa FbC Ostrava Základní skupina 118
15:30 FTC Vysoké Mýto FbŠ Olomouc Základní skupina 119
16:20 A-1. B-4. Čtvrtfinále 120
17:20 A-4. B-1. Čtvrtfinále 121
18:20 A-3. B-2. Čtvrtfinále 122
19:20 A-2. B-3. Čtvrtfinále 123
sobota 16.6. 9:00 P120 P122 Semifinále B1 124
9:50 P121 P123 Semifinále B2 125
10:40 A-5. B-5. zápas o 9. místo 126
11:30 V120 V122 Semifinále A1 127
12:30 V121 V123 Semifinále A2 128
13:30 P124 P125 Zápas o 7.místo 129
14:20 V124 V125 Zápas o 5. místo 130
15:10 P127 P128 Zápas o 3. místo 131
16:30 V127 V128 Finále 132